top of page

O EKO PROMU

PŘEČTĚTE SI, CO NÁS ŽENE KUPŘEDU

KDO JSME A CO DĚLÁME?

Jsme mladí lidé plní chuti k tisku a lásky k přírodě. Rádi tvoříme a záleží nám na naši planetě. Spojením těchto oblastí vznikl projekt EKO PROMO. Zaměřujeme se na potisk oblečení z bio bavlny, výrobu ekologických reklamních předmětů a prodej udržitelných kancelářských potřeb. Díky zmíněné ekologické a udržitelné výrobě ve všech směrech můžeme společně pomáhat přírodě a minimalizovat negativní dopady tiskařského a reklamního průmyslu.

Team Talk
Team Meeting
rámy

PROČ EKO-LOGICKY?

Rozhodli jsme se změnit svět tisku a jeho negativní dopady k lepšímu. Pro naše zákazníky jsme začali dodávat jen udržitelné produkty a služby. 

Jsme přesvědčení, že právě ve světě tisku a reklamy, kde se na ekologii často zapomíná, je to obzvláště potřeba. I proto při výrobě používáme pouze recyklované materiály a materiály ohleduplné k životnímu prostředí. Snažíme se být ekologičtí v každém směru od výroby, přes balení či spotřebu vody až třeba po zelenou elektřinu.

Díky tomu zázemí, množství práce a i radost z ní každý den jen rostou. A my vám tak nyní můžeme nabídnout naše ekologické tiskařské služby na té nejkvalitnější úrovni.

Věříme, že společně dokážeme velké věci. Díky, že jste se rozhodli být toho součástí.

JDETE DO TOHO S NÁMI?

Holding a Branch

“Z lásky a nadšení k tisku i přírodě jsme začali tvořit tento projekt. Díky zázemí a zkušenostem se zaměřujeme jak na menší zákazky, tak i na velké firemní projekty. 

Naše udržitelné služby nabízí každému ekologické tiskařské a propagační služby na míru, přínosné pro vás ale i naši planetu.”

MÍŠA & JIRKA, EKO PROMO
bottom of page